Antaa periksi kumipuslista,onko millainen korjata.
Faforitin hammastanko
7
1078
Vastaukset
- sitroen.
siellä hammastangossa mitään kumipuslia on. Ei ainakaan niissä merkeissä ole ollut, joita olen korjannut.
Mitähän mahdoit kysymykselläsi tarkoittaa?- Joissa on kumipuslat ympärillä
Metalliset kiinnikkeet kaksiosaiset,jotka pitävät hammastankopakettia paikallaan.Hammastangon ympärillä on umpinainen kumirengas noin 2,5cm leveä johon kiinnikkeet ottavat kiinni.Näyttäisi olevan aika työläät vaihtaa kokonaan,pitäisi varmaan laittaa tavaraa pantoihin tahi joku liima hammastangon ja kumin väliin.Kumit ovat ajan kanssa kutistuneet ja hammastanko pääsee liikkumaan reijissä,en olo tavannut moista ilmiötä muissa merkeissä enkä ole sen vuoksi kiinnittänyt huomiota kiinnitykseen.
- Anonyymi
Hyvä että tämä selvisi.
- Anonyymi
Skoda on aina hajalla. Voi hyvää päivää.
- Anonyymi
kunnei vaan hammastanko olisi ruosteessa?
- Anonyymi
Hankalaa kunnei oo tilaa vaihtaa.
- Anonyymi
saitko korjatuksi, Toveri?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",265149Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012341- 1372052
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171740"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551296Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1341011Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää57895Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.308857Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa137684