Oikein siunattu uskontulemista Vappuna !!
Rakkaat ateistit !!
Siunattua Vappua !!
Siunataan ateistit Vappuna !!
13
411
Vastaukset
ja kun huomenaamuna on huono-olo,niin voi mietiä paranuksen tekoa!!MUTTA HYVÄÄ VAPPUA KAIKILLE!
- savonarola
Jeesu voi ja halua auttaa känniläisiä jotka on rusikoineet itseä vappuna !!
Ole siunattu rakas Axu !!!! : )
- tehoo
Minä en ainakaan tule uskoon. Ei sun harhas toimi.
Mitä sinä muuten teet tällä palstalla.
Et taida viihtyä uskisten joukossa.- Herra Jeesus ainoa toivo
Herran Jeesuksen ristin juurelle polvistuen.
- J.Ihaa
Herra Jeesus ainoa toivo kirjoitti:
Herran Jeesuksen ristin juurelle polvistuen.
Herran Jeesuksen ristin juurelle polvistuen
housut kintuissa pyllistäen
odottelet Jeesuksen toista tulemista.
Jesse-Puhuva aasi ei enää edes jauhelihaa - vihtuilija
J.Ihaa kirjoitti:
Herran Jeesuksen ristin juurelle polvistuen
housut kintuissa pyllistäen
odottelet Jeesuksen toista tulemista.
Jesse-Puhuva aasi ei enää edes jauhelihaaolla jonkin sortin impotentti, kun ei oo tullu pariintuhanteenvuoteen innokkaasta jyystämisestä huolimatta;}
Auttaskohan terapia jesseä vai mikä avuksi?
- tekee taas itsarin
tänä keväänä. Onko tilastoja uskonnollisesta jakaumasta?
Vuosittain yli 1000, hurja määrä anyway.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Itsemurha- Jumalanhullu
>>montakoha evlutkua
tekee taas itsarin 30.4.2008 klo 11.11
tänä keväänä. Onko tilastoja uskonnollisesta jakaumasta?
Vuosittain yli 1000, hurja määrä anyway. - savonarola
Jumalanhullu kirjoitti:
>>montakoha evlutkua
tekee taas itsarin 30.4.2008 klo 11.11
tänä keväänä. Onko tilastoja uskonnollisesta jakaumasta?
Vuosittain yli 1000, hurja määrä anyway.Ja ehkä vois sanoa vielä että Kristitystä--> Uskovaisex voi olla monille pitkä matka ? Monet sanoo kun heidät tapaa että ovat olleet uskovia niin kauan kun muistaa? Mutta kummnkin heillä puuttuu selkeä uskonratkaisu. Elikä Jeesuxen ottamisen vastaan !! Muta ole sinä Rakas Jumalanhullu oikein siunattu näin vappuna !!
- sentään tuota
Kun on kyse juhlapäivästä, se kirjoitetaan vappu. Jos kerrotaan Vappu-nimisestä naisesta, se kirjoitetaan Vappu.
- savonarola
Voit antaa anteex? : ) Mun mieli tulis paljon rauhallisempi silloin. !
- jepe jep jep
savonarola kirjoitti:
Voit antaa anteex? : ) Mun mieli tulis paljon rauhallisempi silloin. !
Usko voi tulla Vappuun :)
- 3X3=9
Tuleekohan nämä siunaajat ikinä ajatelleeksi kuinka epäkohteliasta, loukkaavaa ja oksettavaa tuollainen siunaaminen on jos kyseessä on ihminen/ihmiset jotka eivät moista halua? Luultavasti tulevat, mutta tekopyhyydestä ja itsekkyydestähän uskovaisen tuntee.
Se on se krisnun oma napa se ainoa ja oikea ja kun hän kerran on perse pystyssä jessen edessä niin kaikkien muidenkin pitäisi voidella anuksensa? Pyh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242233Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1372131Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2161847Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601524Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341417Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5651216Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501018Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse353959Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115949