haistakaa kaikki nyt vittu :DDDDDDDDDDDDD
ei tiiä pitäskö nauraa vai itkee ku lukee näitä tän palstan tekstejä
"SITÄ SAA AINOOSTAAN RAVATA NAISTEN PERÄSSÄ OSTOSKESKUKSISSA"
"naisten paikka on hellan ja nyrkin välissä"
todella toivon ettei tällasia idiootteja löydy maailmasta montaa. en ole mikään feministi mutta mies ja nainen on TASA-ARVOISIA, ja on todella säälittävää että jotkut todella pitävät naista jotenkin ala-arvoisempana kuin miehiä. ajatelkaa nyt itsekin, ette olis edes syntyny jos ei olis naisia ! voi jestas mitä touhua.
jestas mitä tekstiä
8
2391
Vastaukset 8
- ...............
Pidä ämmä pääs kiinni ja mene makkariin sängylle ja levitä pesäs niin mies pääsee hommiin. On satoja syitä pitää ämmää ala-arvoisempana, yksi niistä on se että ämmä on yksinkertaisesti tyhmä!
- tapaus.........
Ja sinä olet luomakunnan surkein tekele.Olet tainnut saada näpeilles naisilta? eikö ole pomotus onnistunut?onneksi me Naiset olemme itsenäisiä ja voimme valita.Olet säälittävä.
- hiukan.
tapaus......... kirjoitti:
Ja sinä olet luomakunnan surkein tekele.Olet tainnut saada näpeilles naisilta? eikö ole pomotus onnistunut?onneksi me Naiset olemme itsenäisiä ja voimme valita.Olet säälittävä.
Muista aloittaa lause isolla kirjaimella.
Jätä ainakin pisteen jälkeen väli.
Siis näin. Aasi, tai joku muu eläin.
Ei näin.Käy kyllä seeprakin. - KIRJOITTAA
hiukan. kirjoitti:
Muista aloittaa lause isolla kirjaimella.
Jätä ainakin pisteen jälkeen väli.
Siis näin. Aasi, tai joku muu eläin.
Ei näin.Käy kyllä seeprakin.Osaatko kirjoittaa....IDIOOTTI
- ei ainakaan feministi
Eipä ole naistenkaan puheissa kehumista. Ja vielä televisiossa. A-studion viimeisessä ohjelmassa feministi paljasti, kuinka ala-arvoista on heidän kielenkäyttönsä ja niin muodoin myös ajattelunsa. Katsokaapa yle areenalta!
- tänne kaakattamaan
minä juon nyt kaljaa
- on kuitenkin
Jumala loi naisen miehelle avuksi, mutta nyt siitä on kehittynyt pelkkä riesa.
- .....
Jumala on vain ja ainoastaan uskontojen luomaa paskapuhetta, millä ei ole mitään tekemistä todellisuuden kanssa. Ihminen vain sattuu olemaan kahteen sukupuoleen jakautuva nisäkäs, eikä siis oikeastaan löydy pidemmän päälle mitään syytä väittää, että nainen olisi luotu miehen apuvälineeksi tai päinvastoin. Ehkä suurin osa jälkeenjääneestä porukasta saattaa edelleen nähdä naiset miehiä alempiarvoisina, vaikka valitettavasti suurin osa ihmiskunnasta kuuluukin vastuuttomien röyhkimysten lahkoon.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va4421713Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan951146Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.94960Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä63889Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka43793Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49788Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K11763- 123763
- 60740
- 39729
- 61707
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o37627- 50626
- 45577
- 34575
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 92556
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺49547- 50522
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain85518