johtavat tällä hetkellä kaikkia mahdollisia voittajaäänestyksiä, mitä lehdissä on. ja hyvä niin. nickekin on ok, mutta hänen paristaan en pidä. liian tyrkky.
maria ja mikko
voittavat
11878
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mikko näyttääkin hapanta naamaa ja ei uskalla ottaa katsekontaktia Mariaan mustan kipeen muijansa takia.
Mikko Rantaniva Maria.
http://www.treactors.com/treactors_MikkoRantaniva.htm
Ei kuule olisi Ahdilla mitään mahkujakaan.
on PALJON SÖPÖMPI ja Mariakin sen on varmaan jo huomannut.
Olisi todellakin. Ahti on peremman näköinen kuin Rantaniva.
Söpömpi ja SEKSIKKÄÄMPI.
tähtenäsi etkä arvosta edes Hänen puoliso valintaansa.
Paljonko tiesit Mariasta enne Tanssii tähtien kanssa kisaa?
Maria Lund tietää itsestään kolmekymmentä vuotta ja varmasti valinta on Rakas Harkittu tutkittu tunnettu ja Ajatuksella loppu elämämme yhdessä.
Voisit kunnioittaa Marian elämää.
Maria ja Mikko mun ehdoton suosikkipari, vaikkahan Maria vähän diiva olisikin :) Heidän tanssinsa on parasta katsottavaa koko ohjelmassa. Varsinkin kun tanssivat sen Libertangon, joka oli TODELLA mahtava.
Musiikkivalinta osui niin nappiin, samoin Marian punainen puku puhumattakaan heidän tulisen tempperamenttisesta tangostaan. Kylmät väreet tuli lähetyksen kautta. Jumantsuikka sentään!
Vaikka itse tavis olenkin, niin ymmärrän että he osaavat tanssia ja siinä on aina se tärkein, eli tunne ja tanssin ilo mukana. Täysillä vetävät.
elleivät tuomarit käännä takkiaan täysin. Ovat ainakin Jorma Uotisen suosikkeja...
57.3 % Nickelle.
Nyt on kyllä jotakin hämärää! Pari tuntia sitten katoin Maikkarin sivut, ja äänestyksessä Maria ja Mikko olivat johdossa. Olin tyytyväinen, muistan sen! Äske n kun luin viestisi, olin ihan äimänä!! Kahdessa tunnissa Nicke ja Susa olisi ohittaneet Maria ja Mikon, jotka oli johdolla n. 3-6%. Veikkaisin, että joku on äänestänyt monta kertaa Nickeä ja Susaa! Onko kukaan muu huomannut tätä juttua!?
Lukijat: Maria Lund voittaa!
7.5.2008 14:52
Iltalehden lukijoista 53,7 prosenttia toivoo Maria Lundin voittoa Nicke Lignellin saadessa loput 46,3 prosenttia äänistä. Ero ei siis ole suuren suuri.
Kopsasin iltalehden sivuilta.