Kärysikö NASA-pappi ratista?!

Me tiedämme että NASA-pappi alias hohhoijaa-mies on täydellinen sekopää. Mutta että tämäkin:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1529684
3239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Raamattua, Kuussakäyntiä ja 11(9 virallista teoriaa yhdistää yksi merkittävä seikka !,, se on ihmeet.

Äänestä

myös nainen, lapsi tai hullu. He kun eivät pysty kyseenalaistamaan mitään.

Äänestä
  • Hohhoijaa. Onneks naiset ei lue tätä palstaa, sillä toi oli kovin rasistinen lausunto. Hohhoijaa. Nainen on oma rotunsa. Ei saa syrjiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cheneyn operaatio 911 kirjoitti:

Me tiedämme että NASA-pappi alias hohhoijaa-mies on täydellinen sekopää. Mutta että tämäkin:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1529684

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu