Aika omituista taas tuo MTV3:sen hehkutus suorassa lähetyksessä tuosta äänestämisestä ym. kun näköjään Helsingin sanomien mukainen artikkeli on julkaissut jo voittajan kello 19:38.
Voi vaan taas ihmetellä asiaa...
http://www.hs.fi/viihde/artikkeli/Maria Lund ja Mikko Ahti voittivat Tanssii Tähtien Kanssa -finaalin/1135236264059
Voi vaan taas ihmetellä asiaa...
http://www.hs.fi/viihde/artikkeli/Maria Lund ja Mikko Ahti voittivat Tanssii Tähtien Kanssa -finaalin/1135236264059
Vastaukset 6
Vanhimmat
Oho!
Tämähän ei ole ollenkaan reilua, jos ääniä kerran sai lähettää melkein yhdeksään asti. Tai sitten tuo Hesarin kello on killissä.
Väärin meni tällä kertaa. En ymmärrä, mikä saa Suomen kansan äänestämään tyhmää, tylsää bimboa, joka ei osaa sanoa mitään, näyttää kärsivältä rotalta aina pudotuksen aikaan ja viittaa vielä jumalaan ja uskoonsa vähän ennen linjojen sulkeutumista.
oli edellinen kirjoittaja koonnut ajatukseni, ehkä tuollainen läähättävä nainen vetoaa suomimieheen, joka ei osaa muuta kuin pierrä sohvalla ja tuoda puolisolleen pottiruusun ja naputella ysiä nokiaansa
sinua ihan täysin!
Läähättävä rotta sitten, kenties? Läähätys muistuttaa elävästi _jostakin_, eikä mitään sanoja tarvita, kun hommiin vaan. Ällöttävää katsottavaa ne kuluneiden viikkojen naamanvääntelyt ja muka-traagisuus.
oikeassa, hyvännäköinen nainen jopa kiihottaa, ei läskimahainen, isoperseinen, rasvatukkainen ja akneihoinen täti siinä vieressä. Katsoitko peiliin?
Ja mitä helvetin ysiä?
Lundin kanssa vaikka kuusysiä, vaikkei Nokialta olekaan.
koko ohjelma! Pääasia että saadaan rahat kynittyä ihmisiltä! Boikotoin ens vuonna!
elähtäneelle, epäsiistin juopposängen omaavalle, suomenruotsalaiselle pellelle. Ei osannut muuta kuin seistä, tanssipari hoiti tanssipuolen.
Lundin tanssi oli TANSSIA! Oli sitten helvetin hyvännäköinen narttu tai ei. Tosin, KYLLÄ ON. Ja hyvä niin.