Isä hakkasi tyttärensä kuoliaaksi
Poliisit onnittelivat
4213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
massapostattu muutenkin pitkin palstoja...mietis ny vähän, tuo eukko lähti miehittäjän, eli vihollisen kelkkaan, Koalition hyökkäyshän Irakiin oli jopa kansaivälisen lain vastainenkin, Britit ja koalitio ovat tappaneet tuhansia Irakilaisia, varmaan tuon perheen sukulaisiakin..
Allahu akhbar, veli.
Jihaaaad!
se tyttö oli tappanut...
voin olla samoilla linjoilla -karvapään- kanssa.
Tämä on eka kerta!
Mutta, karvapää, olethan sinä nyt varmasti tutustunut hyvin tarkkaan siihen, mitä Koraani sanoo miehen esimies-asemasta perheessä. Olethan erityisen tietoinen siitä, mitä Koraani sanoo musliminaisen ja ei-muslimimiehen välisestä suhteesta?
Monta kertaa kuulee, kuinka te muslimit rehentelette sillä, että muslimit eivät seurustele ennen avioliittoa.
1) Oletko sinä kenties seurustelun kannalla?
2) Ja erityisesti, saako musliminainen seurustella myös ei-muslimiehen kanssa.
3) Eri_erityisesti, saako musliminainen avioitua ei-muslimimiehen kanssa?
PS. Olen erityisen ilahtunut tästä viatonta tyttöä puolustavasta kirjoituksestasi!
PPS. Mitä, jos tämä muslimityttö olisi kääntynyt Irakissa krisityksi - tai ylipäätään jättänyt islamin-, ja mennyt naimisiin brittisotilaan kanssa?