"männä viikolla"

Oltiin mökillä!
Voe, että oll´ mukavoo.
Nyt on selekäkipuja.Muutakin vaivoo tul'kun piti hakata puuta saunaan ja kasvimuota muokata.
Mökillä on mukavaa?
22228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..siellä on monipuolista hyötyliikuntaa. Päivän päätteeksi pitää vaan muistaa venytellä käytetyt lihakset. Kunnon venyttelyn jälkeen ei lihakset kipeydy. Jatka van samaan malliin kera venyttelyiden.

Äänestä

nyt riittää kotosallakin...vaan jos mulla ois mökki niin en kyllä yhtään valittelis mistään:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hilipati heijaa " kirjoitti:

Oltiin mökillä!
Voe, että oll´ mukavoo.
Nyt on selekäkipuja.Muutakin vaivoo tul'kun piti hakata puuta saunaan ja kasvimuota muokata.
Mökillä on mukavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu