kerro hyvä juttu pomostasi

jouduin juuri pomon henkisen väkivallan uhriksi
( olen ope )
tarviin juttuterapiaa
erityisesti tykkäisin, jos olis juttuja
psykopaatti-rehtoreista
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joissakin työpaikoissa on suupieliin kohdistuva
maan vetovoima suurempi kuin muualla,syynä usein
huono henki,vaikka yrityksen esitteissä kaikilla
on yleensä enkelin siivet selässä.Auditoivat
toisiaan hengiltä,kulkevat ovista niin tehokkaasti
että eivät malta kääntää oven kahvaa pohjaan
saakka,oikovat nurkat kulkiessaan.
joskus koulun "yläpuistolle"olisi käyttöä jossa
nähtäisiin kuka on kuka,vääristynyt totuus vai
henkilökunta.!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sasu kirjoitti:

jouduin juuri pomon henkisen väkivallan uhriksi
( olen ope )
tarviin juttuterapiaa
erityisesti tykkäisin, jos olis juttuja
psykopaatti-rehtoreista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu