Telkkari

Onko kokemuksia, ja minkälaisia kyseisestä merkistä vaunu/autokäytössä. 15" 12v digivarustuksella. Kannattaako ostaa, kestääkö tärinät ja lämpötilanvaihtelut.
1511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tavallisen 15" tv ( 4:3) kannattaa unohtaa syynä on se nykyään lähes kaikilla kanavilla lähetys on 16:9 .Vaikka pystyisi asettamaan kuvan koko näytöksi olisi kuva luonnoton .

Yksi 16:9 15" löysin
http://kauppa.karavaanari.info/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=DFT1506D

Toinen harkinnan arvoinen vaihtoehto olisi vastaavan kokoisella näytöllä varustettu läppäri , joka ehkä olisi monipuolisempi varsinkin varustettuna Wlan-antennilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Division kirjoitti:

Onko kokemuksia, ja minkälaisia kyseisestä merkistä vaunu/autokäytössä. 15" 12v digivarustuksella. Kannattaako ostaa, kestääkö tärinät ja lämpötilanvaihtelut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu