pahoinpitelysyyte

näin hotellin ikkunasta kun kaks pask..a yritti murtautua matkailuautooni.
toista löin rautaputkella päähän niin että se meni tajuttomaksi ja toista niin että siltä murtui toinen käsi.
Ja nyt sain syytteet kahdesta pahoinpitelystä!
3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pahaa. Oli varmasti kiva herätä ja huomata, että se olikin unta.

Äänestä
  • ... niin pistän sutkin paskaksi, runkku.
    menisi samaan syytekasaan.

    Äänestä

  • osoitteesi kirjoitti:

    ... niin pistän sutkin paskaksi, runkku.
    menisi samaan syytekasaan.

    vitun finninaamainen runkkujuveniili täällä isottelee. Mä kun kerran pierasen niin sä tiput.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei jumal..ta kirjoitti:

näin hotellin ikkunasta kun kaks pask..a yritti murtautua matkailuautooni.
toista löin rautaputkella päähän niin että se meni tajuttomaksi ja toista niin että siltä murtui toinen käsi.
Ja nyt sain syytteet kahdesta pahoinpitelystä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu