valomerkki on tullut : )

..lisääntyneen valoisuuden myötä ei aina muista mennä ajoissa nukkumaan. Mullakin alkaa olla jo mustat rinkulat silmien ympärillä. Ja muista pestä hampaat, hammaslääkärissä ei ole yhtään kivaa. Hyvää yötä .
Tuutulaululinkki alla : )




youtube - Kiss Me,Honey Honey
http://www.youtube.com/watch?v=IUcpXEZ2uSM
9216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

täällä on ollu yhtä valomerkkiä koko päivä... mut nyt se onneks loppuu;)

Kauniita unia, oman kullan kuvia;) Who ever se sitte onkin;)

Äänestä
  • ..Fortum voisi sulkea sähköt kaikilta, niin oisi pakko nukkua. Ja sillä pakollisella pimeydellä on aina hauskoja sivuvaikutuksia, paitsi tietysti sinkuille : (
    samoin sulle hyvää yötä ja unikuvia haaveiden : )

    Äänestä

yötä sinulle halauksen kera!

Äänestä
  • ..nukahdan heti, kun pää osuu tyynyyn ja useimmiten herään vasta aamulla : )
    Vaan sinulle hyvää yötä : )

    Äänestä

nato nimittain harjoittelee tassa kadulla.. on solttua monta sorttia, ohjuksia ja mahtipontisia ajoneuvojakin.. yritin kenraalille viittoilla ikkunasta mutta han vain laittoi tupakiksi..

siita huolimatta: oikein hyvaa yota :-)

Äänestä
  • ..että sytytti vain tupakan, eikä laittanut ohjusta kämppääsi. Mulla on pojan kitaransoittoa varten varaamani korvatulpat ylimääräisenä ░ ░

    Äänestä

  • padme_amidala kirjoitti:

    ..että sytytti vain tupakan, eikä laittanut ohjusta kämppääsi. Mulla on pojan kitaransoittoa varten varaamani korvatulpat ylimääräisenä ░ ░

    nayttavat olevan bulgaarialaiset korvatulpat mallia laszlo
    vaimennuskerroin 7.8! oikein hyva! :-)

    Äänestä

  • ..minäkin laitan aina nuo videon tiedot näkyville, kun joku kerran sai pahan mielen linkistäni. Hän oli viimeksi hautajaisissa kuunnellut saman kappaleen.
    Hyvää yötä sinullekin sinne ja kissoille myös : )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


padme_amidala kirjoitti:

..lisääntyneen valoisuuden myötä ei aina muista mennä ajoissa nukkumaan. Mullakin alkaa olla jo mustat rinkulat silmien ympärillä. Ja muista pestä hampaat, hammaslääkärissä ei ole yhtään kivaa. Hyvää yötä .
Tuutulaululinkki alla : )




youtube - Kiss Me,Honey Honey
http://www.youtube.com/watch?v=IUcpXEZ2uSM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu