Yöaktiivisuus Jouppiskalla?

Tietääkö kukaan mikä toi homma on, kun Jouppiskan päälle ajaa lähes joka yö auto (en tiedä onko sama vai eri), ja se on siellä valot päällä, suunnattuna suunnilleen Citymarketin suuntaan? Saattaa viipyä siellä tuntejakin.
2880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nuoret sielä vain käy kuhertelemas :)

Äänestä

Isoveli se siellä vain valvoo ja kyttää kenkäpuhelimensa välityksellä suomi24-sivua, että koska joku on huomannut hänen autonsa valot keskiyöllä. :o

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yöaktiivisuus Jouppiskalla? kirjoitti:

Tietääkö kukaan mikä toi homma on, kun Jouppiskan päälle ajaa lähes joka yö auto (en tiedä onko sama vai eri), ja se on siellä valot päällä, suunnattuna suunnilleen Citymarketin suuntaan? Saattaa viipyä siellä tuntejakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu