Pyyntö poistaa kaikki WinCapita-

aukeamisavaukset

Koska kaikki tietävät, että WinCapita ei koskaan enää avaudu, eikä kukaan enää saa rahojaan takaisin, pyydän että palstan seriffi poistaa jatkossa kaikki WinCapita-avautumisavaukset yleisen hyvän ja ihmisten mielenrauhan perusteilla.

7

1413

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Capitaano

      Kuka on sanonut sinulle ettei aukea?
      Odota lauaitai iltaan klo 22 niin naet!!

      • SILLOIN TAAS

        TULEE PASKAA TUUTIN TÄYDELTÄ!


    • missä on

      Onko sulla faktoja esittää miksi sivut eivät
      aukeaisi? Kyllä mä uskon, että ne vielä aukeavat - olen kuullut huhuja luotettavista lähteistä.

      • Miljoonia

        Syitä siihen että ei aukea, paratiisisaarella on mukava loikoilla miljoonat taskussa...ei luovutussopimusta suomeen ja vaikka jäis kiinni parivuotta istuu linnassa kevyesti kun miljoonat odottaa... Mieti nyt vähän, virtuaalirahojenne vaihto euroihin olisi järjetön kauppa!


      • s t t

        Tosi luotettava lähde, yhtä luotettava kuin Hanski & Co


    • wincapita next generation

      Moro sivut on jo auki , lähettäkkä pia pojjaat ja typyt rahhaa tänne thaimaaseen rahhaa kulluu tosiapaljon täällä´kin ei muuta ku mummojen ja vaarien piirongin laatikoille ja rahha vikkelästi kehiin nyt on varmaa 1000 prossan tuottoa kun vikkelästi toimitte kerron kohta sivujen osoitteen mihin voi rahhaa lähettää ei muuten mutta sehän totta mikä on netis eiks olekki.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      317
      1737
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1264
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1257
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      133
      1136
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      68
      853
    6. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      823
    7. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      80
      813
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      117
      777
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      770
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      716
    Aihe