Discovery vie japanilaislaboratorion

2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onhan nää tullu katottua melkein kaikki 5 viime vuoden ajalta. ...v.2010 NASA luopuu sukkuloista, sitten ei katota.

Äänestä

ongelmia riittäny jenkeillä teknisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avaruuteen kirjoitti:

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Discovery vie japanilaislaboratorion avaruuteen/1135236813379

http://www.nasa.gov/mission_pages/shuttle/main/index.html

http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu