Läjä dorkia sai mitä tilas

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200805317731419_uu.shtml

ko. ryhmän keskimääräinen älykkyys hipoo rotan tasoa.
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nykyään..

"Auto katolleen ojaan - neljä tamperelaisnuorta loukkaantui

Poliisin mukaan suistumisjälkiä on tien eri puolilla yhteensä 172 metriä.

Kaikki neljä autossa ollutta kuljetettiin Tampereen yliopistolliseen sairaalaan. Vaikeimmin loukkaantui vuonna 1990 syntynyt kuljettaja, jota poliisi epäilee törkeästä rattijuopumuksesta. Hänellä ei ollut ajo-oikeutta. "

http://www.aamulehti.fi/uutiset/pirkanmaa/88550.shtml

Äänestä

Enpä usko rotan olevan mielissään arviostasi. On niilläkin sentään oman arvon tunto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahaaha kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200805317731419_uu.shtml

ko. ryhmän keskimääräinen älykkyys hipoo rotan tasoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu