OHO!-lehden 500:lle ensimmäiselle tilaajalle

Tilasin äskettäin Oho!-lehden kuukaudeksi (hintaan 9,90 e) ja olin 500:n ekan tilaajan joukossa, kuulemma. Ja voitin siis TotalPlus kanavapaketin 3 kk:ksi. Mutta eipä ole kuulunut tuota katselukorttia vielä...onkos muille tullut???
2700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä on TotalPlus kanavapaketti!

PlusTV- ja Canal Total-kanavapaketit on olemassa!

Onko tuo jokin noiden kahden yhdistelmä?

Äänestä

Tänään aukesi allekirjoittaneella Oulussa (kaapeli) Canal Total.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TotalPlus 3 kk:ksi... kirjoitti:

Tilasin äskettäin Oho!-lehden kuukaudeksi (hintaan 9,90 e) ja olin 500:n ekan tilaajan joukossa, kuulemma. Ja voitin siis TotalPlus kanavapaketin 3 kk:ksi. Mutta eipä ole kuulunut tuota katselukorttia vielä...onkos muille tullut???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu