saavat vapaasti temmeltää tälläkin areenalla ilman että joutuvat valtio vallan hoitoon.kaula pitäisi katkaita moisilta kukonpojilta.Eihän se edes tiedä mitään tieteistä tai raamatusta.
On se vaan kumma
että tuon Apon kaltaiset
4283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
vähälahjaisille ja mielenterveysongelmaisille. Parempi silti että purkaa aggressioitaan ja turhautumiaan netissä riehuen kuin ulkona.
Jos tällaisten hirnuvien ja solvaavien tyhjäpäiden viesteihin ei kukaan vastaa mitään, niin yksin on paha hirnua. Ehkä se siirtyy sitten jollekin toiselle palstalle meuhkaamaan. Tai sitten tajuaa ottaa asiallisemman tavan ilmaista itseään.
(ja oikeinkirjoitustaitoisia) nämä hihhulit! :)
vajaamielistä vähintä veljeäkin yritetään ohjata käyttäytymään kuten ihmiset.
Apo olisi muuten perinteinen nettihäirikkö, mutta häneen pöhköydellään on kieltämättä viihdearvoa. Toisekseen apon häiriköinnistä saavat silmilleen usein myös evot, kun Apo ei erota ironiaa ollenkaan. Huvittava esimerkki vaikka täällä.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=1500000000000073&posting=22000000035629812
Apolla on paljon suojelusenkeleitä, mutta heidänkään taso ei huvittavasti juuri päätä huimaa.