Vaikka treenaisitte kuinka kovaa, ette tiedä treenaamisen kiroista mitään! Ennen ku ootte synnynnäisiä pyknikkoja ja ootte myöhäisellä iällä alottaneet treenit ja teillä on luonnostaan alhainen testosteronin tuotanto. Ja pattipolvet!
Ette tiedä treenaamisen kiroista
lautaperse
2292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
olet oikeassa sen takia kiskon kaljaa kaksin käsin aamusta iltaa ja vedän röökiä 3 askii päivässä, viikonloppuna tykitän kokaiinia suoraan suoneen ja haaveilen, että olisin vitun iso jättiläinen.
parempi olla tekemättä mitään, kun mistään ei tule kuitenkaan mitään, runkkailee vaan himassa ja soittaa vittuilu puheluja entisille kavereille.
tällaista asennetta tarvitaan, jotta suomi kukoistaa. olen ylpeä sinusta. olet sielunveljeni, tehdään verivala ensi syksynä kirkon pihalla datsunin katolla kännissä.
sieltä taas laillisesti testoa