sivari ja sen muija.!

Tietääkseni sivarin rastapää hinareilla ei saisi olla palveluksessaan muija kaveri muka.! Alkoi vituttaa kun paikkakunnallani näin sellaisen tapausen meinasin että käyn vetäsemässä turpaan ja kampaisin siltä letin perkele.!! Pettureita...!!
4451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ota köyttä... tee hirttosilmukka... laita kaulaasi... VITUN LANDE ISÄNMAA PELLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Nykyajan siviilipalveluksessa on sallittua tuoda oma läheinen tai tyttöystävä palvelukseen.! Jos palvelus joudutaan suorittamaan eripaikka kunnalla.!

    rauhaa..!!

    Äänestä

  • säpä kova poika oot... Mee vaikka kiskalle takas jos kuulisit lisää kovia sanoja isoilta pojilta.

    Äänestä

turpaan myös Halla-ahoa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohi on..! kirjoitti:

Tietääkseni sivarin rastapää hinareilla ei saisi olla palveluksessaan muija kaveri muka.! Alkoi vituttaa kun paikkakunnallani näin sellaisen tapausen meinasin että käyn vetäsemässä turpaan ja kampaisin siltä letin perkele.!! Pettureita...!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu