Uudet Lost fanisivut on avattu!
sivustolla mm. Hahmo esittelyjä,Lost lehden esittelyä, Tietoa sarjasta, uusimmat uutiset, Linkkejä, Gallup , ja paljon muuta!
http://lost.mun.fi
tule ja koe lost elämys!
Uudet lost fanisivut!
1
639
Vastaukset
- Arvo Arvottaja
Sivusi ovat hirveää rapaa. Sen lisäksi, että ne ovat rumat ja sekavat, myös niissä oleva tieto ei mitään kovin luotettavaa ole. Pari esimerkkiä sivuston "laadusta".
Ykkössivun uutinen:
"Lostia nähdään enää vain 32 jaksoa"
Melkein oikein. Jaksoja on jäljellä 34. Itse uutinen oli jokseenkin sekava, ilmeisesti jostain ulkomaankielisestä julkaisusta huonolla kielitaidolla käännetty.
Toinen ykkössivun uutinen
"Tämän kauden loputtua lost jää pitkälle tauolle
Tuoreimpien tietojen mukaan Lostin neljännen kauden päätyttyä sarja jäisi tauolle joka kestäisi yli puoli vuotta. Eli Lost jatkuisi vasta ensi vuoden helmikuussa, jolloin viides ja kuudes tuotanto kausi esitettäisiin samana vuonna. Eli Lost loppuu kokonaisuudessaan keväällä 2010."
Ensinnäkään tuo yli puolen vuoden tauko ei ole mikään uutinen, samanlainen tauko oli 3. ja 4. kauden välissä. Ja jos 5. kausi esitetään ensi helmikuusta alkaen, ja 6. kausi vuonna 2010, niin millä ihmeen hämärällä ajanlaskulla saat ne samalle vuodelle?
Eli arvio sivuista: Aivan hirveät. Kelpaavat korkeintaan varoittavaksi esimerkiksi siitä, miten sivuja ei kannata rakentaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226079- 292140
- 1771972
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701151- 731007
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24922Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42907Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12775