Hulkki - 16 weeks out

3439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Helsingin kauppakorkeakoulu, oikea opiskelija osaa kirjoittaa jälkimmäisen sanan pienellä kirjaimella.

Äänestä
  • Se on kato sitä itsensä korostamista.

    Äänestä

Näin hulkin kaupassa, sillä oli päällä vaan punanen t-paita. Ens mä ajattelin langeta maahan sen eteen rukoilemaan, mutta sitten kuiten tulin muihin ajatelmiin, sillä eihän jätkä näyttäny juuri miltään. Totuus on tullut julki, koska sillä ei ollut päällä niitä tavallista kolme svetaria alusasuineen ja koska ei tainnu olla pumppia ja muutenkin on oltu dieetillä.

Kynis, sanoo meikäläinen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-KKK- kirjoitti:

http://www.fast.fi/index.php?mid=389

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu