FEMINISMI on peniskateutta

Do I have 2 say more??
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei, älä sano. Tämäkin neronleimaus toistuu täällä yhtenään. Poika on päässyt lukiossa jo 1800-luvulle ja Freudiin.

Äänestä

...että naisten mustasukkaisuus on enemmänkin sitä.

"Mun penistä ei toinen nainen kyllä vie..."

Äänestä

peniskateus? meinaakko et meitä harmiittaa kun ollaan naisia? jos niin olisi niin silloinhan vaihtoehtona olisi sulupuolen vaihto leikkaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RightWing kirjoitti:

Do I have 2 say more??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu