Putkakuolemia liikaa.

Tuntuu, että nykyisin lähes joka päivä on uutinen, jossa joku on kuollut putkaan? Tutkitaanko näitä kuolemia mitenkään, kenen mahdollinen virhe kuolema on, vai onko kenenkään?
4167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

säästetään taas siinäkin tapauksessa.

Äänestä

Useinhan vaihto-ehtona olisi joku syrjäytyneen paskainen murju ,jossa roppa makaisi useita kuukausia ja olisi ympäristölleen suuri terveys-riski !

Äänestä

vaikka lupasivat ja mulle voi pamahtaa sellaisesta psykoosi päälle, eli jos muut arvoisten poliisien ylläpitämien putkien asiakkaat saa yhtäläistä kohtelua niin ei ihme jos joku kupsahtaa, mutta se ei ole poliisin vika vaan poliisit ovat vain luontoaan perseenreikiä, alikoulutettuja ja kevennyksenä vielä huomasin papereista että Suomen poliisi ei tosiaankaan osaa lukea eikä kirjoittaa oli vaan niin täynnä murresanoja ja kirjoitusvirheitä. Lisää rahaa poliisin koulutukseen ja jonkinlaiset käytöstavat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


,.,.,.,. kirjoitti:

Tuntuu, että nykyisin lähes joka päivä on uutinen, jossa joku on kuollut putkaan? Tutkitaanko näitä kuolemia mitenkään, kenen mahdollinen virhe kuolema on, vai onko kenenkään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu