Joukkoraiskauksesta

Mielestäni ainakin 10 vuotta päivästä päivään olisi näille sankareille oikein .
Tuomioon voi samalla yhdistää kastraatio joka olisi lopullinen !
2196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitoivat lapsen kädetkin vielä...ja jonkun tyttöystävä yrittänyt uhkailla raiskattua. Oliko nää siis jotain "urheilijoita"?

Äänestä
  • Lusiessaan onnen ihanuuden kun leviää tieto mistä ne on saaneet sen tuomion !

    isot -pojat hieman kouluttaa keelipäitä !


    mutta ei säälitä yhtään----oppiipahan olemaan !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


5 vuoden tuomio on liian PI... kirjoitti:

Mielestäni ainakin 10 vuotta päivästä päivään olisi näille sankareille oikein .
Tuomioon voi samalla yhdistää kastraatio joka olisi lopullinen !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu