patti korvan takana....

Olen kirjotellut jo aijemmin tästä aiheesta mutta taas uudestaan. Eli mulla on korvan takana pieni patti, ei finni eikä kipeä.

olen käynyt lääkärissä ja otettu veren kuva senkka ym. ei mitään vikaa. patti oli n reilun viikon poissa ja nyt taas uudestaan. mikä se voi olla ?
1182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itsellä on ilmestynyt nyt n.10 vuotta patti korvan taakse, tulee n. kahden kuukauden välein ja kestää pari viikkoa. Tutut ovat sanoneet sen olevan vain rasvapallo joka kertyy korvan taakse...itse olen miettinyt että voiko kyseinen patti tulla aina vain uudestaan ja uudestaan, en usko sen olevan mikään rasvapallo. Verikokeissa olen käynyt, mitään sitä kautta ei ole ainakaan selvinnyt, mutta pitäisi varmaan käydä antamassa siitä jonkinlainen näyte, sillä isäni puolelta kaikilla ollut jonkinlainen syöpä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hipsu86 kirjoitti:

Olen kirjotellut jo aijemmin tästä aiheesta mutta taas uudestaan. Eli mulla on korvan takana pieni patti, ei finni eikä kipeä.

olen käynyt lääkärissä ja otettu veren kuva senkka ym. ei mitään vikaa. patti oli n reilun viikon poissa ja nyt taas uudestaan. mikä se voi olla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu