heinolan porukka

etsin puliveivareita heinolasta,irmaa ja kepeä,ja rakennus mestaria,toivottavasti tunnette kyseiset karjut..
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä tunnetaan kyseiset herrat voisiko jopa sanoa että ikävä kyllä. Lähdevettä ne taas siellä ottaa ja soittelevat muille jotka yrittävät nauttia juhannuksesta. Varmalle hyvää juhannusta ja tietenkin selvinpäin vai mitä!

Äänestä

taitaa olla myös piiripäällikkökin mukana.onkos juhannuksen jälkeenkin firma pystyssä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varma l kirjoitti:

etsin puliveivareita heinolasta,irmaa ja kepeä,ja rakennus mestaria,toivottavasti tunnette kyseiset karjut..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu