Tähän ei Suomalaiset pysty!

3247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Autolla ajaminen on aina mamisten hommaa.

Äänestä

venäläisten omistuksessa ja taitaa mennä loputkin, koska saavat polttoaineensa puoleen hintaan, suomalaisiin verrattuna.

Äänestä

saamattomalle kansalle joka miettii vaan sitä että viisikymmentä vuotta sitten oli vielä kurjempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomen rekkamiehet kirjoitti:

mamiksia?

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1550883

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu