Yhdysvallat auttaa Puolaa ja Tsekin tasavaltaa kiristämään EUlta vielä Ukrainan ja Georgian Nato-jäsenyydet ennenkuin ratifioivat.
Se, miksi Irlanti sanoi ei, ei ole vielä tiedossa.
Se, miksi Irlanti sanoi ei, ei ole vielä tiedossa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vanhasen ja Kataisen taustat? BB:n miehiä? Koska Stasi sotkut selviää?
Siksi kait tuo hiihtodoping tuotiin tuohon väliin että saataisiin savu hälvenemään vaalirahasotkuissa.
Ei olisi kovin suuri ihme, kun tietää että rapparit ovat olleet jo DDR:n takana ja ihmisoikeusrikkomuksia siinä totalitaarisessa järjestelmässä oli. Miksi EU olisi erilainen?
Samat voimat varmasti jyllää ja siksi Stasi jututkin ovat olleet niin nihkeitä etenemään. Isot tekijät ovat kaikki vielä vapaalla jalalla vaikka Suomen Perustuslakia on rikottu vaalivilpillä. Koko ajan muutetaan Perustuslaki vaikka Suomen kansa ei sitä varmasti halua. Eikö tämä soppa pitäisi pikimmiten selvittää, Suomi on käsittämätön poikkeus. Onko täällä ollut eli onko täällä rikollista voimaa takana estämässä paljastumista? Pienessä korruptoituneessa maassa se näyttää olevan mahdollista varsin pitkään.
Ei Suomi halua Lissabonin sopimusta. Lue Hymy-lehti, ainoa paikka jossa Suomen vapaa kansa saa äänestää
Minkä takia Lissaboni kinnaa Saksassa? Vaatii ehkä Aavasaksan yhdistämistä Saksan yhteyteen?
sopimuksia!!!
Kyllä unioni muotoutuu liittovaltioksi, on vain mielenkiintoista nähdä miten Saksa, Ranska ja Britannia asian hoitavat.