Kenzo Jungle l'Elephant

----------

Mistä löydän kyseisen hajuveden?

5

1431

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MadameRosy

      ollut tosi hankalaa metsästää. Yleensä olen ostanut Lontoosta, kun olen siellä matkannut.

      Nyt löysin sitä netistä Boutique loulou nimisestä kaupasta. Suomalainen kauppa siis. Hintaa en enää muista, mutta oli kyllä edullinen ja ostinkin heti kaksi pulloa, ettei pääse heti loppumaan =)

      Eli siis sieltä kannattaa katsella.

    • abil.

      Luulisin, että sitä saa suunnilleen jokaselta lentokentältä jos ei muualta löydy :D tai sitte laivalta. Jos et ite matkusta ko. kulkuvälineillä niin pyydä vaikka kaveria kattomaan ja ostamaan. Varmaankin sitä löytyy myös hyvinvarustelluista kosmetiikkamyymälöistä.

    • kenzo jungle

      Huonosti on saatavana, ainakin Suomessa. Viimeksi ostin Teneriffalta paikallisesta kosmetiikka liikkeestä viime syksynä. Nyt löysin netistä sellaisen ruotsalaisen nettikaupan kuin parfyymi.fi

    • Ostin kyseistä hajuvettä Tukholman Åhlens tavaratalosta nyt heinäkuussa. Hinta 469 kruunua eli n.48€. Muutama paketti jäi vielä hyllyyn!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1104
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      824
    3. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      18
      649
    4. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      616
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      68
      577
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      104
      574
    7. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      54
      537
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      522
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      48
      503
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      437
    Aihe