Nuori nätti blondi+vauva Prismassa

Viikin Prismassa asioit 5.7. oletko sinkku? -T
4792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun eivät edes perheenäidit saa olla rauhassa sairailta idiooteilta. Suksi suolle ja jää sinne.

Äänestä
  • mitä sairasta on siinä, että pitää toista viehättävänä? on niitä kuule vapaallakin jalalla kulkevia äitejä pilvin pimein.

    Äänestä

  • Tette kirjoitti:

    mitä sairasta on siinä, että pitää toista viehättävänä? on niitä kuule vapaallakin jalalla kulkevia äitejä pilvin pimein.

    Näin sut taas tänään. Ensi kerralla ehkä jo rohkenen juttusille.

    Äänestä

  • Tette kirjoitti:

    Näin sut taas tänään. Ensi kerralla ehkä jo rohkenen juttusille.

    HUOMAA TÄÄ PLIIS!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tette kirjoitti:

Viikin Prismassa asioit 5.7. oletko sinkku? -T

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu