Eilen vietettiin Talousrikos-Hannun perustaman, ennen niin kovin yksityisen valuuttasijoituskerhon sulkeutumisen 4. kuukautis juhlia.
Poksahteliko shamppanjapullot mansikkapellon laidalla ja Konnavedellä?
Lähettiköhän Hannu SPONZOOREILLE oikein kiitoskortit näiden Handelle tyhmiltä tunkeilta keräämistään rahoista?
Naatitaan ja naaratellaan vuan. Sehän se karavaani kulkee, koirat haukkuu, aisakello kilkattaa ja kalkattaa, hillot lähtee ja selli odottaa.
Eilen oli WC:n sulkemisen 4-kuukautis
5
843
Vastaukset
- Tiedon Annostelija/Levittelijä
Mutta mitkäs juhlat ovat 31.7.? ;) Wow!
;)
Malttia, tyypit, malttia...
Sisäisen tutkinnan takia (Hannu vetää tutkimuksia) Ylälinjan Herrat ovat vankeudessa pari vuotta - loistohotelli-olosuhteissa. He ovat kuitenkin virtuaalisesti luonamme. ;)
;) ;) ;)
:D HAAAA!
Kohta jatkuu treidaus. Odotellaan, ei uskota mediaa, ei uskota mitään. Yhdessä olemme vahvoja. - Konjakki virtasi
Pidettiin jo muuten lauantaina konnevesipäivien yhteydessä. Porukkaa oli kovasti ja Juomia otettiin kohtuullisesti. Tuli jopa uitua pari kertaa.
Oli mukava tavata tulevia miljonäärejä ja suunnitella tulevaisuutta ja kiinteistösijoituksien tekoa maihin, joissa talous nousee voimakkaasti (ja hintataso).
Päästiimpä kurkkaamaan uusia sivuja. Muotoilut ovat jo valmiina, mutta kun hyvää tehdään, niin menee aikaa. Mahdollisten tietoturva-aukkojen testailu ja poistaminen ovat jo käynnissä.
Sivut avataan, kunhan systeemit ovat täysin kunnossa.- mansu-petteri
Komeet oli juhlat tosiaan. Hummereita oli pihalla ja rivin jatkona handen pinkki Cadillac. Oli tuonut Panamasta kun sieltä saa kuulemma edukkaammin. Itse tulin paikalle viela toyotalla, mutta kunhan sivut aukeaa ja pääsen kotiuttamaan, niin vaihdetaan se sitten vähän näyttävämpään :)
- Kiitokset esittelijoille
Minäkin olin mukana.
Kiitokset hyvästä esitelmästä, joka koski Clubin tulevaisuutta ja uusia sijoitusmuotoja.
Ei kerrota sen enempää näille "yhteiskunnan luteille", joita täällä lusmuilee ihan harmiksi asti.
- TUULELLA !!!!!!!!!!!!
Rahat meni ja vituttaa. Juhlin oikein kunnolla sitten kun pääkusettajat ovat vankilassa.
Laiha lohtu on edes se.
Luulisin ettei paljon pullot paukkuneet muuallakaan.
Perse tässä alkaa paukkua aika kovaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka1002603Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww981616- 671505
EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje141226Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi201002- 81963
Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe43897Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta117876- 54803
- 30736