Kysy podelta treeni-asioista 2

pode vastaa kysymyksiisi
9375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

höhö, nyt vitsikä kysymys. oletko saanut pillua koskaan?
itselläni on käynyt mäihä 2 kertaa.

kerran rippikoululeirilläni puhkaisin isoseni immenkalvon ja seuraavan kerran 25 vuotiaana talonmiehen vaimoa pihatalkoiden jälkeen kimppasaunassa.

mites sulla? :)

Äänestä

oletko mökkeillyt nyt kesällä?
missä vietit juhannuksen?
oletko ottanut rankasti viinaa tai siiderii?

Äänestä

olet sekaisin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pode kirjoitti:

pode vastaa kysymyksiisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu