Toi Afrikan ja Raulin touhu on vähän outoa,kun kumpikaan ei saisi seurustella kenenkään muun kanssa,mutta silti taas ne ei ole itse yhdessä.
Mut Tiistain ne menee taas hetkeksi aikaa..
Oletteko samaa mieltä?
Afrika ja Raul outoa
Paavo joo
2
692
Vastaukset
- Afrin kanssa
mutta Afri taas ei halua olla Raulin kanssa, tai sitten se ei myönnä että haluaa.
Nyt Afri syyttää Lolaa kundikaverinsa viemisestä.
Omistushalua, sanoisin. Ei haluta itse olla toisen kanssa mutta ei haluta antaa sitä toista kellekään muullekaan. Omistushalu on itsekästä ja melkein sairastakin. - miepä mie
ärsyttävää oikeestaan ..olisivat yhdessä tai eivät ..ne sopii yhteen ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604556Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1621492Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481472- 1651468
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1961174- 2031112
- 801037
- 631011