Olen huomannut ainakin 8. tuotantokauden jaksoissa tunnarin vaihtuneen, millon se on vaihtunut?
Tunnari vaihtuu
5
792
Vastaukset
- noora81
tunnari vaihtuu jokaisen kauden alussa, kappale on edelleen sama. ja tuo 8. kauden summari vaihtui siis kasikauden alussa.
- H4O4
Myös kesken kauden tapahtuvat hahmojen lähdöt muuttavat alkutunnusta: esim. Candela katosi tunnarista heti lähtönsä jälkeen. Usein tilalle on tullut pitkäaikaisia sivuosahahmoja, joille ei ole aiemmin ollut "tilaa" tunnarissa. Tosin jostain syystä Guillen kavereista kukaan ei ole päässyt mukaan.
Kausien välillä vaihtuu toki enemmän kuin hahmojen vaihtuessa: kuvapätkät on suurelta osin poimittu uudesta kaudesta - eli kovin paljon vanhaa ei jää jäljelle, vaikka itse hahmot olisivat samoja. - kavrit
H4O4 kirjoitti:
Myös kesken kauden tapahtuvat hahmojen lähdöt muuttavat alkutunnusta: esim. Candela katosi tunnarista heti lähtönsä jälkeen. Usein tilalle on tullut pitkäaikaisia sivuosahahmoja, joille ei ole aiemmin ollut "tilaa" tunnarissa. Tosin jostain syystä Guillen kavereista kukaan ei ole päässyt mukaan.
Kausien välillä vaihtuu toki enemmän kuin hahmojen vaihtuessa: kuvapätkät on suurelta osin poimittu uudesta kaudesta - eli kovin paljon vanhaa ei jää jäljelle, vaikka itse hahmot olisivat samoja.boliche, dvd ja valdano olivat viimekauden alkutunnarissa kyllä!
- H4O4
kavrit kirjoitti:
boliche, dvd ja valdano olivat viimekauden alkutunnarissa kyllä!
Kyllä toki Guillen kaverit näkyivät alkutunnarissa, mutta näyttelijöiden nimet ei - kuten "päätähdillä".
- Wentti
H4O4 kirjoitti:
Kyllä toki Guillen kaverit näkyivät alkutunnarissa, mutta näyttelijöiden nimet ei - kuten "päätähdillä".
Mutta Guillen kavereiden nimet näkyvät joko tunnarin loputtua tai kun näytetään mitä tapahtuu seuraavassa jaksossa. Eli silloin näkyy nimet Adrían Rodríguez, Juan Luppi ja Andrés de la Cruz. Myös Tetén kaverin Yolin nimi näkyy Sara López.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1414643SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p763855Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.712529SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2271972Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1191820Venäläiset varkaudessa
Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee2471166Lupajaoston esityslista
Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo49815- 62766
Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?
Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall20746Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?
Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,6725