nyt se näkyy! marssista saadut kuvat osoittavat, että mooses on marssinut joukkoineen myös marssissa. tiedemiehet väittävät kuvan esittävän veden jättämiä jälkiä marssissa mutta me tosiuskovaiset tiedämme totuuden.
kyseinen jälki on taatusti syntynyt siten, että mooses joukkoineen on kiertänyt kehää myös marssissa aikanaan. kun oikein tarkkaan kuvaa katsoo niin huomaa myös taustalla paikallisen golgatan. ja kun vielä tarkemmin katsoo niin ylhäältä kuvan keskeltä löytyy risti.
näin ollen on todistettu, että jeesus on elänyt myös marssin pinnalla. ai että miksikö siellä ei ole enää elämää? no tietysti siksi että marssissa on paikallinen hermagodon jo ohitse. sieltä on marssilaiset siirretty joko taivaaseen tai helvettiin tekojensa mukaan.
joten näin pitää todistaa: oletko valmis? jeesus tulee pian!!!
mooseksen jalanjälki marssissa
6
195
Vastaukset
- umpi-hetero
anteeksi. olin niin innostunut noista löydöistä, että jäi linkkisivu vahingossa pois. joka tapauksessa tässä se nyt on. ihailkaa jumalan kädenjälkiä ja tekojen suuruuksia marssin pinnalla:
http://www.uusisuomi.fi/ulkomaat/29793-uskomattomia-uusia-kuvia-marsista-–-nayttaako-tutulta - hullunhauskaa!
todisti vahvasti "tasostaan"...
- todé
ovatkin isot tekijät.
Erityisesti olen iloinen siitä, että bongasit juuri Golgatan. - mooses&co
marssi peräti 40 vuotta matkalla egyptistä luvattuun maahan kun he marssivat marssissakin sillä marssilla.
- J.Edgar
helluntailaisia, koska siellä ei ole vettä, eikä n. 2030 suunnitellulle Mars- lennollekaan voida ottaa mukaan niin paljoa vettä, että upotuskaste olisi mahdollinen.
Kasteen toimittaminen valelemalla on tunnetusti itsestään perkeleestä.
Mars- lennolle ei muutenkaan voida ottaa mukaan helluntailaisia, koska matkan aikana joutuu juomaan omaa ja toisten astronauttien virtsaa- puhdistettuna tosin.
Sen sijaan hindut ovat sopivia marstronautteja, koska he peseytyvätkin virtsalla. Lehmän sellaisella tosin, mutta onko se nyt niin noponuukaa.
Lehmää ei tosin voida ottaa rakettiin mukaan, koska parren koko ei täytä EU- määräyksiä ja sallittu kuljetusaikakin ylittyy parilla vuodella. - tuo..
kuva, on mitä todennäköisemmin otettu Porin Yyteristä! Hiekka on samanlaista kuin siellä yyterissä ja nuo painumat on meijän muijan jättämiä jälkiä kun aurinkoo otti makuullaan. Että eipä mitään uutta, audingon alla tälläkään kertaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909