..antoi rukkaset netille kun ei löytynyt pakkorukkasten kuvaa edes nimellä pakkohansikas..tai pakkokäsine..pakkopukukin taitaa olla kadoksissa..mutta nimellä pakkopaita olisi pakko löytää jotyain asiaan viittaavaa mutta löytyykö sitä en jaksanut enää katsoa..
psykologi hannu hansikas
11
315
Vastaukset
- rukkanen,
mitähän sillä on estetty sitten?
..yksikössä "rukkanen# johon mitä todennäköisimmin mahtunut kaksi kättä ja se remmillä kiinni ettei pääse herra hansikkaan kurkkuun kiinni..
- kyllä olisi
pervokki kirjoitti:
..yksikössä "rukkanen# johon mitä todennäköisimmin mahtunut kaksi kättä ja se remmillä kiinni ettei pääse herra hansikkaan kurkkuun kiinni..
ahdistava kokemus...
- parempi vaan
pervokki kirjoitti:
..siis olla hulluuntumatta..
..hullaantua vähäsen....
itsellä traumoja käsien sitomisesta leikkauspöydältä..se oli kamalaa ja aivan tarpeetonta. parempi vaan kirjoitti:
..hullaantua vähäsen....
itsellä traumoja käsien sitomisesta leikkauspöydältä..se oli kamalaa ja aivan tarpeetonta...onkin ihan suvaittavaa.. ja jos saa vastakaikuu ni kaikki on tosi braa..
- kbasa
kiitettavaan johti esimerkillinen kaytos ja aktiivisuus tunnilla. ja tietty formatiiviset kokeet joiden yhteisarvosana oli 8ja1/2. tsemppia!
- itsesäälinen pelle
laittaa kaksi aloitusta peräkkäin. HÄIRITSEE
..vai minuako tarkoitit?..minä pystyn vielä parempaankin..jopa kolme neljäkin..sitä harvemmin teen.. huuhaata kun tulee nii pakko päästää ulos
- kbasa
pervokki kirjoitti:
..vai minuako tarkoitit?..minä pystyn vielä parempaankin..jopa kolme neljäkin..sitä harvemmin teen.. huuhaata kun tulee nii pakko päästää ulos
nimittain..
pakko on valilla avata venttiilia!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2442165- 1891644
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461302Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501005- 41816
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25746Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647
