Nallea ammuttiin

IS tänään:
Björn Wahlroosia ammuttiin lintumetsällä, mutta
mikä lie kierosilmä ollut haulikon takana kun ei
osunut kunnolla:-(
2403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun miehellä on naama kuin petolinnun perse, niin ihmekö tuo.

Äänestä

Ampuja optikolle ja heti,eikä kertauskurssi ampumaseistakaan liene pahitteeksi. Mitä sitä nyt haulikolla yrittää kun järeämpiäkin aseita on tarjolla.Kiväärillä vaan ja riittävän läheltä niin lakkaa parku parista haulista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi! kirjoitti:

IS tänään:
Björn Wahlroosia ammuttiin lintumetsällä, mutta
mikä lie kierosilmä ollut haulikon takana kun ei
osunut kunnolla:-(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu