Suomessa osatahan!

4229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja toistoavauksia palstalla.

Äänestä

moka, vaan brittien oma moka, koskapa eivät pystyneet etsimään miestä käsiinsä Britanniasta.

Äänestä
  • miksi britit sitä olisivat etsineet kun siitä oli vain suomen kalsallinen pidätysmääräys. eli suomen viranomaiset taisi _vähän_ mokata..

    Äänestä

  • Eikö ollut Suomen käräjäoikeuden moka päästää pedariraiskaaja vapaalle poliisin vastustuksesta huolimatta? EIKÖ?

    Eikö se ollut Suomen moka, että Eurooppalaista etsintäkuulutusta jätetty? EIKÖ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mykistynyt. kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1558452

Ei tässä ennee voi kuin suu auki ollo :O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu