Iranin ja Kiinan

Missä ovat nyt kovaääniset "maailmanparantajat"
Eipä olekaan kanttia näihin maihin mennä meluamaan!
Eikös vaan otakin pattiin;)))
Ainahan Suomessa voi korvikkeeksi vaikka avittaa lokkeja paskomaan ihmisten niskaan.heh heh...
4148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

??? ai kiinan tai muiden tahojen suorittamat teloitukset. paskat. näen et me ollaan jo kaikki teloitettuja, typeryydellä mitä edustamme, mut se ei mahdu sinun kaaliisi, enkä ala raamien sisään tämän enempää edes huuteleen, kun asiat ovat isompia, kuin mitä sinun sisääntulostasi mahtuu sisään.

Äänestä

Kiinaan, niin olen tähän saakka vain säännöllisesti kirjoitellut sinne. Saapi nähdä päästäisivätkö edes käymään, jos ovat lukeneet kirjeeni.

Äänestä

Kiinan ja Iranin teloitukset ovat suvaittavia samoin venäjän mutta kun jenkit teloittaa tai laittaa roistoja linnaan niin se ei ole suvaittavaa. Viherkommunistit valikoivat tarkkaan mikä on hyvää ja mikä huonoa eli mikä sopii pössyn pilaamaan aivorasiaan.

Äänestä
  • USA:n vankiloista osa on pörssiyhtiöitä. Ketä hyödyttävät pitkät tuomiot ja aina täydet sellit?.

    Vankeja liittovaltion,osavaltioiden ja paikallisissa vankiloissa n. 2,3 milj. ,lisäänty 1,5- 2% vuodessa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Teloitukset kirjoitti:

Missä ovat nyt kovaääniset "maailmanparantajat"
Eipä olekaan kanttia näihin maihin mennä meluamaan!
Eikös vaan otakin pattiin;)))
Ainahan Suomessa voi korvikkeeksi vaikka avittaa lokkeja paskomaan ihmisten niskaan.heh heh...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu