Oon tässä nyt lueskellu näitä juttuja ja alkanu miettimään, et onko itsellä ollu sivuvaikutuksia pillereistä.
Sama merkki ollu jo 5v. Onko mahdollista, että esim. mielialan vaihtelut tulee vasta vuosien käytön jälkeen? Tuntuu, että nykysin saatan kilahtaa ihan mitättömistäkin asioista ja kaikki ärsyttää..
Sama merkki ollu jo 5v. Onko mahdollista, että esim. mielialan vaihtelut tulee vasta vuosien käytön jälkeen? Tuntuu, että nykysin saatan kilahtaa ihan mitättömistäkin asioista ja kaikki ärsyttää..
Vastaukset 2
Vanhimmat
Onko mahdollista, että esim. mielialan vaihtelut tulee vasta vuosien käytön jälkeen? Kyllä on.
On mahdollista, lyhyen ajan ja pitkän ajan jälkeen. AIka hirveätä on kun 28 päivää kuukaudesta on mieliala suht tyyni ja sitten raivostuttaa niin kamalasti kaikki asiat 2 päivää. Just kun aloittaa tauon jälkeen syömään pilsuja. Itse todella mietin pillerien syönnin lopettamista.