Vasemmisto marssii Venäjän

Vasemmisto järjestää maanantaina suuren venäjän sotaa ihannoivan paraatin HAKANIEMESSÄ!
KAIKKI mukaan voitonparaatiin! Ruusu rintaan ja punalippu liehumaan! Tappajan ilme päälle! Georgia on nitistetty!
9183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sieltähän valkotakkiset saavat noukittua koko porukan kerralla talteen ;)

Äänestä
  • Päästetäänkö teidät nykyään tieyokoneenkin ääreen?

    Äänestä

  • voi sinne pelletapahtumaan muutama kajahtanut vasuri kömpiä kolostaan tekemään naurunalaiseksi itsensä!

    Äänestä

  • vai vielä paraati kirjoitti:

    voi sinne pelletapahtumaan muutama kajahtanut vasuri kömpiä kolostaan tekemään naurunalaiseksi itsensä!

    palstalla.

    Äänestä

Juhliiko Zuganov Hakaniemessä Gruusian moraalista voittoa?

Äänestä
  • mielisiä. Kai tiesitkin. Tuskin hän tätä timoamme tunteekaan. Aatetoveri kuitenkin. Nyt Zuganov kiristelee hampaitaan ja saa vatsanväänteitä, kun huomaa Putinin taktiikan onnistuneen.

    Äänestä

varmaan marssisivat, jos Putin Suomeenkin joukkonsa marssittaisi. Siinä ei Suomen itsenäisyys paljonkaan painaisi.

Äänestä
  • Mä heilutan lippua vaikka Bushille jos se tänne tulee.

    Äänestä

Kuka vasemmistolainen marssisi yhden maailman kapitalistisimman valtion puolesta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KUNNIAKSI! kirjoitti:

Vasemmisto järjestää maanantaina suuren venäjän sotaa ihannoivan paraatin HAKANIEMESSÄ!
KAIKKI mukaan voitonparaatiin! Ruusu rintaan ja punalippu liehumaan! Tappajan ilme päälle! Georgia on nitistetty!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu