Tituus ulkoavaruuudesssttta
onko totta nää
2174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
If today is the first day of the rest of your life, what was yesterday ?
Resentment is like drinking poison and waiting for the other person to die !
You cannot depend on your eyes when your imagination is out of focus.
Do you know what a pessimist is? A person who thinks everybody as nasty as himself, and hates them for it.
titus saves
Teslan teknologiasta täällä http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=1500000000000073&posting=22000000037151046
Aihe ei tosin liity palstan aiheeseen ollenkaan mutta ihan mielenkiintoinen juttu tuo salajuoni ja niinhän se on että eliitti hyötyy jos kansaa johdetaan harhaan, että ihmiset ajattelee muuta kuin eliitin ongelmia. Kaikki on valmistettu Antikristuksen tuloa varten, jolloin energia, yhteiskunta ja ym ongelmat ratkeavat tuosta vaan(niin kuin energia-ongelmaa olisi koskaan ollutkaan), RFID siru tulee pakolliseksi yhteiskunnan järjestyksen aikaansaamiseksi. Tällä hetkellä esim muslimit odottavat mahdia ilmestyväksi ja kukapa muukaan se on kuin Antikristus. hohhoijjaa. Niin se ihmisen tyhmyys menee liian pitkälle ja tällaista tulee tapahtumaan.
Yhdysvalloissa oli energiakriisi 70-luvulla, mutta oliko öljy loppunut? No ei. Alaskassa olisi öljyä vielä n. 200 vuodeksi.
http://reformation.org/energy-non-crisis.html
Lindsey Williams valottaa asiaa kirjassaan the energy non-crisis. Hän oli lähetystyössä ja blaa. Lopun voi lukea itse.
Ufoissa oleva systeemi saa nille aikaan kuin oman painovoimakentän, jolla sitten leijaillaan, ja ikään kuin venytetään aika-avaruutta. Tämä saa aikaan yliluonnolliselta tuntuvat nopeudet(tämä ei ole ristiriidassa Newtonin lakien kanssa).
Bob Lazar, entinen Nasan tutkija tuolla alueella, valoittaa tätä dokumentissaan, joka löytynee YT:sta. Ja aivan, jo Teslakin suunnitteli rakentavansa anti-gravitaatiolla toimivan sikarin, johon ei tarvittaisi mitään lentokoneiden polttomoottoreita. Asiassa ei sinänsä ole ihmeellistä mutta jotkut alkaa keksimään siihen ufoja, niin blääh. Tylsää.
Nazien sauserit olisivat myös ihan tutkittavan arvoinen aihe.
http://www.eyepod.org/Nazi-Disc-Photos.html