hei siellä amerikassa

Haluaisin tietää että miten Foresterit pyristelevät ylös konkurssin partaalta kun nyt joutuvat täällä suomessa kauppaamaan Amberin malliston tv-shopissa? Kai Eric ja Kristenkin silti vielä suunnittelevat vaatteita? Miksi ihmeessä ne nykyään puhuvat vain Amberin mallistosta?
1415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tv-shop myynnistä tulee jättimenestys. Siten siitä konkurssista päästään. Kyllä Forresterit jatkaa rääsyjen suunnittelua normaaliin tapaan. Meneehän ne mukaan Italiaankin kisaamaan paras suunnitelija pystistä. Ridge taisi muistaakseni voittaa, mutta sanoo kiitospuheessaan että pysty kuuluis itse asiassa Ericille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eetu kirjoitti:

Haluaisin tietää että miten Foresterit pyristelevät ylös konkurssin partaalta kun nyt joutuvat täällä suomessa kauppaamaan Amberin malliston tv-shopissa? Kai Eric ja Kristenkin silti vielä suunnittelevat vaatteita? Miksi ihmeessä ne nykyään puhuvat vain Amberin mallistosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu