6v tyttöni pyysi la uimahallissa höyrysaunaan ja mikäs siinä on siellä käyty ennenkin. Mentiin lauteille ja näin höyryn läpi että miesten puolella oli pari henkilöä lauteilla. Toinen heistä lähti samantien ja toinen siirtyi heti puolet jakavan kaiteen viereen ihan kaiteeseen kiinni ja alkoi tuijottamaan meitä. Höyryn läpi näin, että oli aika lihava iso mies ja käsi kävi kovasti jotain touhuten?! hyi hel....tuli mulle ja tytölle kiire pois ja toista kertaa en enää mene! Tyttö ihmetteli että miksi niin nopeasti lähdettiin...sanoin että tuli vähän huono olo siitä höyrystä. Miksi kivat asiat pitää aina pilata?!
Uimahallin höyrysauna
never
53157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Niin olisivat poistaneet moisen koko uimahallista.
siitä kuolee vaikka höyrysaunassa on mies mutta äidit ottavat herne nenään.
muttei kai saunaa ole tarkoitettu tirkistely/runkkauspaikaksi?? Siitä menee kyllä herneet nenään ja ilman lasta olisin vedelly äijää pitkin korvia!
Harmi kokemustenne puolesta jos...99.9% porukasta on fiksuja niin aina noita vinksahtaneita silti joskus löytyy....
Sielä on kaks äijää jotka ei tee muuta kun istuu koko kaksi tuntisen höyrysaunassa.....yksi on täysin niskaton noin 40v ja toinen on jo eläkeellä oleva namusetä......Äijät istuu aina kaiteen vieressä....Istuvat puoli tuntia ja käväisevät vaan välillä suihkussa. itsekkin tykkään istua höyrysaunassa, mutta rajansa kaikella!!