olen ajatellut esittää vaikka väitteen, että maa kiertää aurinkoa eikä päinvastoin, niin Hohhoijaa kumoaa minut näillä sanoilla heti ja oitis. Tässä laina hänen tekstiään.
'Oletko umpihullu ja umpityhmä vammainen vai joku lapsellinen trollailija? Ihan oikeasti, ei kukaan saatana voi tosissaan heittää tuollaista huuhaata. Hohhoijaa'
'Oletko umpihullu ja umpityhmä vammainen vai joku lapsellinen trollailija? Ihan oikeasti, ei kukaan saatana voi tosissaan heittää tuollaista huuhaata. Hohhoijaa'
Vastaukset 3
Vanhimmat
Älä valehtele.
kuulin huhun että Ex-tohtori ja Hohhoijaa olisivat kaksoset, joiden äiti jätti heidät pienenä isovanhemmilleen hoitoon ja itse lähti maasta jonkun saksalaisen matkaan.
Lapsuuden traumat pukkaavat pintaan joka ikisessä heidän kommenteistaan. Joten älkää olko heitä kohtaan liian julmia kumotessanne heidän kirjoituksiaan, vaikkakin suurin osa kirjoituksistaan on pelkkää haukkumista. Tämä on se lapsuuden trauma mikä pukkaa pintaan kun jäävät alakynteen. He ovat muuten identtiset kaksoset, joilla molemmilla on vain yksi aivopuolisko. Hohhoijaalla vasen ja exällä oikea. He ovat harvinaisuus maailmassa. Puoliaivo ihminen. Maailmassa heitä on vain kaksi heidän lisäkseen - so. heidän peilkuvansa.
Te tyhmät ja naurettavat pellet olette kaiken lisäksi vielä lapsellisiakin. Hohhoijaa.