Jaksot!!!!!!!!

joku

Tietääkö kukaan mistä voisi katsoa Serranon perheen (myös 7-8 tuotanyokaudet) jaksoja kokopitkinä niinkuin vaikka yle areenassa vaikka englanninkielisellä tekstityksellä. Espanjaa en osaa enkä jaksaisi millään odottaa ensi kesään.

PS. myös ranskan kieliset teksitykset käyvät kyllä sitä sen verran luettuna ymmärtää.

6

1920

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • noora81

      ei löydy muuta kuin täysin ilman mitään tekstejä. voin vakuuttaa, että etsitty on.

      • santt1

        mistä löytyy sitten ilman mitään tekstejä 7 ja 8 tuotantokautta??:O


    • jee
      • aloittaja

        Kiitos kuitenkin vastauksesta vaikka ei niitä teksteillä loytynytkään mutta ihmettelen sitä kun tätä kuitenkin näytetään aiuka monessa maassa kun tuo espanjan kieli ei minulta mene surkean ranskan pohjalta.


      • noora81
        aloittaja kirjoitti:

        Kiitos kuitenkin vastauksesta vaikka ei niitä teksteillä loytynytkään mutta ihmettelen sitä kun tätä kuitenkin näytetään aiuka monessa maassa kun tuo espanjan kieli ei minulta mene surkean ranskan pohjalta.

        tietääkseni ne kuitenkin näytetään dubattuna esim. Ranskassa ja Serbiassa. Ja sarjaahan ei näytetä olleenkaan englannin kielisissä maissa, siksi niitä tekstejä ei oikein löydy.


    • tekstejä..

      .. koska se on hauskempaa kattoo ilman vaik jäis jotain kohtia ymmärtämättä. Kyllä siitä aina senverran tajuaa et suurinpiirtein kärryllä pysyy. Onhan niillä toi "kehonkieli" niiiin loistava että..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      82
      3223
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      92
      2925
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      53
      2182
    4. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1625
    5. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      19
      1434
    6. Oot ilkee paha noita

      Paha babushka Luulitko etten tienny
      Ikävä
      17
      1421
    7. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      6
      1419
    8. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      18
      1365
    9. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1341
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      35
      1295
    Aihe