No niin, huippusuosittu sarjani jatkuu, kysykää minulta elämästä, miten sitä kannattaisi elää ja varsinkin miten sellaisen saa hankittua.
Kysy hu1kilta elämästä
hu1k
12510
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
miten valmistaidut ennen kuin lähdet salille?
Paljon nousee penkistä
Mikä on ennätyksesi runkkailussa?
Miten valmistaudut ennen kuin lähdet salille?
Paljon nousee penkistä?
Mikä on runk-ku-ennätyksesi? mulla se on 5 tuntia :)
Vedätkö paljon kaljaa ja makkaraa saunan jälkeen? Nehän ne miehen kaurapuuron, ruisleivän ja maidon ohella pitää tiellä.
Ootkos ikinä päässyt pukille? Villi veikkaukseni on että et, mutta kyllä minä voin opettaa maksua vastaan muutaman pelimiehen kikan, jolla emäntää kaatuu.
Mikäs auto sulla oli? Vai olitko näitä köyhiä elämättömiä sossunelättejä joilla kaikki rahat menee pieruheraan steroideihin? Voin näyttää miten Opel Kadettilla ajetaan kun Suhonen rallia!
Turhia rahareikiä:
Ravintolisät
Televisio
Auto
Puku
heiiii, mä voin näyttää sulle miten hullua kustaan silmään.
tule huomenna meille, niin polvistu mun eteen ja katsele mua ylöspäin silmiini, niin mä otan munan käteen ja kusen sun silmään.
voit sitten kertoa kavereillesi kylillä, että hei pojat mua kustiin tänään silmään, ainoastaan sinä tiedät mitä todellakin tapahtui.
No olen polvillani edessäsi, eiköhän olisi mukavampaa tehdä jotain muuta.
Mitäs hulkille kuuluu? ei vastauksia vielä ainakaan omaan viestiin tullut. Onkohan hulkki ottanut yli-annostukset horkkia ja nukkunut pois?
Vai salillekko sinä olet jäänyt asumaan?
Minulla ei ole aikaa vastailla, sillä viime päivinä on ollut niin mukava ilma, että minun on ollut pakko viettää KAIKKI aika salilla. Ja kuten tiedätte, valmistaudun juuri esiintymään stringeissä rasvattuna ja meikattuna ison ihmisjoukon edessä. Siihen kun lisätään vielä pieruheran vetäminen ja amerikkalaisten asiantuntijajulkaisujen lukeminen, niin vuorokaudessa ei yksinkertaisesti ole riittävästi tunteja.
olla mies joka ei ole 25 vuoteen saanut pillua?
tai edes nähnyt tuheroa?
voiko naimaan oppia vielä vanhemmalla iällä?
paneminenkin on opittava mahdollisimman nuorena,vaikea oppia panemisen liikeratoja vanhempana.
kammottava ajatus olla "mies" joka ei ole koskaan saanut pillua ja 25 v,en voi kuvitella sitä tuskaa sisällä.
joku sairauden nimikin tällä on muistaakseni joku eunukabsoluuttinen tai hybridieunukkokonaisuus .
vai mikä se oli.
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=83119642
vähän käytettynä saa vieläkin edukkaammin...
http://www.itsetyydytysfoorumi.fi/miesten-itsetyydytysvaelineet/67-tekopillu.html
Tämä tuote on parasta mitä mies voi haluta!
tai mieltymyksen mukaan superkireä tekoperse:
http://www.sexshop-finland.fi/index_tuote.php?tuote=11147&tuote_kategoria=2&alatuote_kategoria=Fleshlight
tai Pumpattava aasi, määkii kun työnnät soremen:
http://www.sexikauppa.fi/joomla/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=925&category_id=21&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1
nyt mitä nämä miehet tekevät jotka ei saa naista, sormeilevat aasia samalla kun tekoanus on pilissä kiinni.
Ei saatana!!! :-D