Näkeekö Diego vaan unta

kuten Dallasissa

...ja vaimo ei olekkaan kuollut?

4

1796

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paljastus!!!

      Kyllä vain, Diego näkee hääyönään unen, joka on tämä koko tarina. Viimeisessä jaksossa Diego päättää riistä henkensä ja hyppää sillalta autojen eteen. Herätessään hän uskoo olevansa kuollut ja päässyt Lucian luokse, mutta sitten hänelle paljastuu, että on nähnyt vain unta. Kaikki on ennallaan: Lapset kaikki asuu kotona, Eva ja Marcos eivät tule toimeen keskenään ja Santiago ihailee kaukaa Lourditasta. Fiti ja Candela ovat edelleen yhdessä. Onnellinen loppu siis.

      • janitaaa

        musta toi oli ihan älytön loppu. kaikki tapahtunut on ihan turhaa! ana, celia, kaikki. aika pitkän unen diego sitten näki. ois nyt käsikirjoittajat keksiny paremman lopun. järki hoi.


      • Joku
        janitaaa kirjoitti:

        musta toi oli ihan älytön loppu. kaikki tapahtunut on ihan turhaa! ana, celia, kaikki. aika pitkän unen diego sitten näki. ois nyt käsikirjoittajat keksiny paremman lopun. järki hoi.

        Oon samaa mieltä, iha tyhmä loppu. luute ku se Lucia kuoli nii halukoha se vaa lähtee tost sarjast vai oliks se käsikirjoittajien päättämä juttu?


    • serfani

      diego hyppää viimeises tuotantokaudes sillalta ja herää kaikki on ollut vain unta hääyön jälkeen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      5006
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2279
    3. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      61
      2154
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      222
      2153
    5. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      217
      1362
    6. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      18
      1198
    7. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      89
      966
    8. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      47
      943
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      66
      887
    10. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      12
      869
    Aihe