...ja vaimo ei olekkaan kuollut?
Näkeekö Diego vaan unta
4
1812
Vastaukset
- paljastus!!!
Kyllä vain, Diego näkee hääyönään unen, joka on tämä koko tarina. Viimeisessä jaksossa Diego päättää riistä henkensä ja hyppää sillalta autojen eteen. Herätessään hän uskoo olevansa kuollut ja päässyt Lucian luokse, mutta sitten hänelle paljastuu, että on nähnyt vain unta. Kaikki on ennallaan: Lapset kaikki asuu kotona, Eva ja Marcos eivät tule toimeen keskenään ja Santiago ihailee kaukaa Lourditasta. Fiti ja Candela ovat edelleen yhdessä. Onnellinen loppu siis.
- janitaaa
musta toi oli ihan älytön loppu. kaikki tapahtunut on ihan turhaa! ana, celia, kaikki. aika pitkän unen diego sitten näki. ois nyt käsikirjoittajat keksiny paremman lopun. järki hoi.
- Joku
janitaaa kirjoitti:
musta toi oli ihan älytön loppu. kaikki tapahtunut on ihan turhaa! ana, celia, kaikki. aika pitkän unen diego sitten näki. ois nyt käsikirjoittajat keksiny paremman lopun. järki hoi.
Oon samaa mieltä, iha tyhmä loppu. luute ku se Lucia kuoli nii halukoha se vaa lähtee tost sarjast vai oliks se käsikirjoittajien päättämä juttu?
- serfani
diego hyppää viimeises tuotantokaudes sillalta ja herää kaikki on ollut vain unta hääyön jälkeen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542978
- 612811
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p462349Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa422341- 632107
- 552015
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41985Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit115926Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.123889Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit37864