jyväskylä 21.8 jyväsjärven pienempi lenkki

Sinä mustiin housuihin ja valkoiseen paitaan pukeutunut valkoisen koiran ulkoiluttaja. Kierrettiin jyväsjärven pienempi lenkki yhdessä, ohiteltiin toisiamme... Jäit mieleeni, mentäiskö toistekin ulkoilee :)

Olit tummahiuksinen ja kuuntelit musiikkia lenkkeillessäsi :)
1504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Luulin, että joku kaipasi minua, mutta olinkin kome vuotta myöhässä. Eikä mulla oikeastaan ollut valkoista paitaa eikä edes koiraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VaaleeMies kirjoitti:

Sinä mustiin housuihin ja valkoiseen paitaan pukeutunut valkoisen koiran ulkoiluttaja. Kierrettiin jyväsjärven pienempi lenkki yhdessä, ohiteltiin toisiamme... Jäit mieleeni, mentäiskö toistekin ulkoilee :)

Olit tummahiuksinen ja kuuntelit musiikkia lenkkeillessäsi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu